0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Matematika ir pasaulis 5. Uždavinynas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-10-10 antanas

laima abraityte pirmoji knyga 6klasei\r\n

Matematika ir pasaulis 5. Uždavinynas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.56 SoldOut
Knygos "Matematika ir pasaulis 5. Uždavinynas" aprašymas
Šio uždavinyno tikslas – padėti mokytojams ir mokiniams dirbti pagal vadovėlį 5 klasei „Matematika ir pasaulis“. Jame iš viso pateikti 858 uždaviniai. Knygos gale yra visų uždavinių atsakymai.


2008-10-10

laima abraityte pirmoji knyga 6klasei\r\n

Parašykite atsiliepimą apie "Matematika ir pasaulis 5. Uždavinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Matematika ir pasaulis 5. Uždavinynas, kurią skaitytojams dovanoja Kornelija Intienė, Marytė Stričkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kornelija Intienė, Marytė Stričkienė su knyga Matematika ir pasaulis 5. Uždavinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Matematika ir pasaulis 5. Uždavinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kornelija Intienė, Marytė Stričkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Matematika ir pasaulis 5. Uždavinynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Matematika ir pasaulis 5. Uždavinynas" perkama kartu