0

Matematika


2020-11-30 5.3 InStock
Į krepšelį
Knygos "Matematika" aprašymas

Metodinė priemonė.

Parašykite atsiliepimą apie "Matematika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Matematika, kurią skaitytojams dovanoja Audronė Rimkevičienė, Natalija Šedžiuvienė, Virginija Mejerienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audronė Rimkevičienė, Natalija Šedžiuvienė, Virginija Mejerienė su knyga Matematika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Matematika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Rimkevičienė, Natalija Šedžiuvienė, Virginija Mejerienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Matematika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Matematika" perkama kartu