0

Matematika vaizdžiai ir pažingsniui

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 21,99 €
Knygyne: 24,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Matematika vaizdžiai ir pažingsniui

  • Leidėjas: Baltų lankų vadovėliai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 20x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786094700187

2020-06-30 21.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Sveiki atvykę į nuostabų matematikos pasaulį!
Moksliniais tyrimais įrodyta, kaip svarbu, kad tėvai padėtų vaikams mokytis. Gebėjimas kartu ruošti namų darbus ir su džiaugsmu gilintis į dalyką, ypač matematiką, gerokai lemia vaiko pažangą. Deja, daugeliui šeimų matematikos namų darbai gali kelti rūpesčių. Todėl siekėme, kad mūsų knyga "Matematika vaizdžiai ir pažingsniui" primintų tėvams kai kuriuos pradinius skaičiavimo būdus, o vėliau būtų galima pasigilinti į sudėtingesnę matematiką.

„Daugiau nei trisdešimt metų kone kasdien man tekdavo klausytis žmonių nuomonių apie matematiką ir skaičiavimą. Daugelis mokėsi matematikos ne itin gerai, jiems tai nebuvo įdomus dalykas. Jei esate vienas iš tokių žmonių, tikiuosi, ši knyga šiek tiek pakeis jūsų nuomonę, ir matematika, tapusi suprantama, ims jus žavėti taip pat kaip mane" – rašo knygos autorė Carol Vorderman.

Šios knygos "Matematika vaizdžiai ir pažingsniui" matematikos temos mokykloje dėstomos 9–16 metų vaikams. Čia jos pateikiamos patraukliai, įdomiai ir vaizdžiai. Tuo siekiama mokyti matematikos tarsi nejučia. Matematinės sąvokos ir veiksmai paaiškinti taip, kad išsyk suvoksite ir įsidėmėsite. Atsivertęs bet kurią temą skaitytojas netrukus šūktelės: „Aha! Dabar aišku!" Vaikai gali šia knyga naudotis ir patys. O tėvai ją pasitelkę prisimins dalyką, viską supras ir padės savo vaikams.

Vertė Elvyra Žurauskienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu