0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Matematika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Matematika


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Matematika" aprašymas

Leidinys bus naudingas matematikos mokytojams, taip pat kolegijų studentams, vidurinių mokyklų moksleiviams, plečiantiems atskirų matematikos temų žinias, bei abiturientams, besiruošiantiems matematikos brandos egzaminui. Knygą sudaro trys dalys, suskirstytos į skyrius. I dalyje išdėstyti matematinės logikos ir aibių teorijos pradmenys. II dalis skirta skaičiaus sąvokai. Nagrinėjami natūralieji, sveikieji, racionalieji, realieji ir kompleksiniai skaičiai. III dalyje nagrinėjamos lygybės ir nelygybės.Parašykite atsiliepimą apie "Matematika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Matematika, kurią skaitytojams dovanoja Vaclovas Viruišis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vaclovas Viruišis su knyga Matematika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Matematika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaclovas Viruišis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Matematika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Matematika" perkama kartu