0

Matematikos pasitikrinamieji testai 11-12 klasei

Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 7,69 €*
Sutaupote: 0.40 € (6%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Matematikos pasitikrinamieji testai 11-12 klasei

  • Serija: Korepetitorius
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9785430069940

2020-09-30 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Matematikos pasitikrinamieji testai 11-12 klasei" aprašymas

Šie pasitikrinamieji matematikos testai ir uždavinių rinkiniai sudaro galimybę mokiniui mokytis papildomai ir nuosekliai gerinti pasiekimus kartojant viduriniojo ugdymo matematikos kurso temas bei rengiantis matematikos brandos egzaminui. Be įvairaus sudėtingumo ir tipų uždavinių, čia pateikiama ir pagrindinių 11–12 klasės matematikos kurso teorijos atmintinių, formulių taikymo ar uždavinių sprendimo pavyzdžių.

Orientacinis įsivertinimas pagal gebėjimus ir pasiekimus mokiniui, dirbančiam savarankiškai ar su mokytojo pagalba, numatomas po kiekvieno testo ir užduočių rinkinio. Metų kursą mokinys gali įsivertinti pildydamas leidinyje pateiktą visų metų temų įsivertinimo diagramą, tokiu būdu sekti savo pasiekimų skalės svyravimus, užpildyti žinių ar gebėjimų spragas ir siekti aukštesnių rezultatų.

Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susisteminto patikros įrankio savo klasės mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams.

Parašykite atsiliepimą apie "Matematikos pasitikrinamieji testai 11-12 klasei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 10-12 kl.

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Matematikos pasitikrinamieji testai 11-12 klasei, kurį parašė Ramunė Dranseikienė, Ona Stančiukienė. Siūlome ne tik išsamų Matematikos pasitikrinamieji testai 11-12 klasei aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ramunė Dranseikienė, Ona Stančiukienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Matematikos pasitikrinamieji testai 11-12 klasei. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Matematikos pasitikrinamieji testai 11-12 klasei dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Matematikos pasitikrinamieji testai 11-12 klasei" perkama kartu