0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Matematikos pradžiamokslis. Skaičiuok linksmai

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Matematikos pradžiamokslis. Skaičiuok linksmai


2021-05-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Matematikos pradžiamokslis. Skaičiuok linksmai" aprašymas

„Matematikos pradžiamokslis. SKAIČIUOK LINKSMAI“ – spalvinga knyga skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams labai smagiu būdu susipažinti su nepaprastu ir paslaptingu matematikos pasauliu.


Matematika gali būti įdomus ir linksmas mokslas, - įsitikinusios mokytojos Andželika Žilinskienė ir Ingrida Norkaitienė. Tam būtina suformuoti teisingą vaikų požiūrį į šį mokslą ir šia disciplina sudominti nuo mažens. Svarbiausia - nuoseklus matematinis ugdymas, kuris turi prasidėti kaip nuotaikinga ir spalvinga kelionė į skaičių šalį. Tam ir skirta ši knygelė.


Šis matematikos pradžiamokslis skirtas 5–6 metų vaikams, kurie netrukus sės į mokyklos suolą. Vaikai šioje knygoje ras nuotaikingas skaičiavimo ir spalvinimo užduotis, kurios padės susipažinti su skaičiais ir pagrindiniais matematikos veiksmais.


Knygelė „Matematikos pradžiamokslis. SKAIČIUOK LINKSMAI“ padės atrasti stebuklingą skaičių pasaulį ir supažindins su skaičiais iki dvidešimties. Čia rasite ne tik skaičius, knygelėje pristatomos pagrindinės geometrinės figūros, bet to mokoma skaičių rašybos.


Knygos autorės mano, kad matematika geriau sekasi tada, kai ji suprantama, o ne iškalama, tad vienas svarbiausių knygelės tikslų - paaiškinti vaikams skaičiaus sandarą.  Atlikdamas šios knygelės užduotis mažasis matematikas išmoks rasti skaičiaus vietą skaičių eilėje ir užrašyti juos didėjimo bei mažėjimo tvarka. O vėliau galima imtis ir nesudėtingų sudėties bei atimties veiksmų.Parašykite atsiliepimą apie "Matematikos pradžiamokslis. Skaičiuok linksmai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Matematikos pradžiamokslis. Skaičiuok linksmai, kurį parašė Andželika Žilinskienė, Ingrida Norkaitienė. Siūlome ne tik išsamų Matematikos pradžiamokslis. Skaičiuok linksmai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Andželika Žilinskienė, Ingrida Norkaitienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Matematikos pradžiamokslis. Skaičiuok linksmai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Matematikos pradžiamokslis. Skaičiuok linksmai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Matematikos pradžiamokslis. Skaičiuok linksmai" perkama kartu