0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Matematikos savarankiški darbai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Matematikos savarankiški darbai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.21 SoldOut
Knygos "Matematikos savarankiški darbai" aprašymas
Šis sąsiuvinis skirtas IV klasės mokiniams, norintiems įtvirtinti skaičiavimo įgūdžius. Jame pateiktos įvairios užduotys: veiksmų eilutės, lygtys, uždaviniai skaičiaus daliai apskaičiuoti, veiksmai su matiniais skaičiais, žodiniai uždaviniai, ploto ir perimetro apskaičiavimo užduotys ir kt.
Mokytojas šias užduotis gali panaudoti žinioms patikrinti, savarankiškam darbui pamokoje, namų darbams, pateikti mokiniams, greičiau atliekantiems užduotis. Gerb. Tėveliai, šį sąsiuvinį Jūs galite nupirkti ir savo vaikui, besimokančiam ketvirtoje klasėje. Jis, savarankiškai ir sistemingai atlikdamas šias užduotis, pastiprins skaičiavimo, uždavinių sprendimo įgūdžius, taip pat geriau pasiruoš kontroliniams darbams, testams.
Sąsiuvinio pabaigoje pateikti sudėtingesnių uždavinių atsakymai.


Parašykite atsiliepimą apie "Matematikos savarankiški darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Matematikos savarankiški darbai, kurią skaitytojams dovanoja Audronė Jonaitienė, Irena Povilauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audronė Jonaitienė, Irena Povilauskienė su knyga Matematikos savarankiški darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Matematikos savarankiški darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Jonaitienė, Irena Povilauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Matematikos savarankiški darbai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Matematikos savarankiški darbai" perkama kartu