-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Matematikos uždavinynas: metodinė priemonė

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Matematikos uždavinynas: metodinė priemonė" aprašymas

Ketvirtoji pataisyta ir papildyta laida.

Šis uždavinynas skirtas Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto nuolatinių ir ištęstinių studijų studentams. Jis parengtas pagal Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomas kolegines studijų programas.

Uždavinių rinkinys papildys Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojų doc. dr. N. Šedžiuvienės ir D. Stasiūnienės išleistą mokomąją knygą studentams „Matematika".

Uždavinyne pateikiama medžiaga yra suskirstyta į 12 skyrių.

Pirmasis skyrius skirtas tam, kad studentai prisimintų ir pakartotų pagrindines vidurinės mokyklos matematikos kurso temas. Jame glaustai pateiktos formulės ir tipinių uždavinių sprendimo pavyzdžiai.

Kiti skyriai skirti Šiaulių valstybinėje kolegijoje dėstomiems matematikos ir taikomosios matematikos dalykams. Pradžioje pateikiamos pagrindinės taisyklės ir formulės, po jų - uždavinių sprendimo pavyzdžiai ir užduotys savarankiškam darbui.

Nuoširdžiai dėkoju recenzentėms prof. dr. R. Kačinskaitei ir doc. dr. I. Vaičiulytei už vertingas metodines pastabas ir pasiūlymus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Matematikos uždavinynas: metodinė priemonė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Audronė Rimkevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Matematikos uždavinynas: metodinė priemonė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Matematikos uždavinynas: metodinė priemonė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Matematikos uždavinynas: metodinė priemonė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Matematikos uždavinynas: metodinė priemonė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audronė Rimkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Matematikos uždavinynas: metodinė priemonė" perkama kartu