0

Matematinė statistika (2-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 1,39 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Matematinė statistika (2-as leidimas)

  • Leidėjas: "Mokslo" leidykla
  • Išleidimo metai: 1993
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 411
  • ISBN ar kodas: 5420010151

2020-08-31 1.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Matematinė statistika (2-as leidimas)" aprašymas

Sunku rasti tokią mokslo ar technikos sritį, kurioje nebūtų naudojami tikimybių teorijos ir matematinės statistikos metodai. Vis platesniam specialistų ratui būtinos tikimybių teorijos ir matematinės statistikos žinios ir jų taikymo įgūdžiai.

Sprendžiant taikomojo pobūdžio tikimybių teorijos ir matematinės statistikos uždavinius, studijuojant Šias disciplinas, dažnai pasigendama knygos, kurioje būtų galima greitai rasti reikalingą informaciją - teiginį ar formulę, lenteles. Atsižvelgiant į tai, ši knyga "Matematinė statistika" sudaryta kaip žinynas-uždavinynas. Taip nedidelės apimties knygoje pavyko pateikti palyginti daug žinių apie tikimybinius skirstinius ir jų statistinę analizę.

Knyga "Matematinė statistika" galės naudotis matematikos, fizikos, geologijos, biologijos, technikos, kai kurių ekonominių specialybių studentai, kurie mokosi palyginti didesnės apimties matematinių disciplinų kursus. Kartu ji yra parankinė knyga skaičiavimo centrų, konstravimo biurų, mokslinių institutų ir laboratorijų darbuotojams, taikantiems tikimybių teorijos ir matematinės statistikos metodus praktikoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Matematinė statistika (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Matematika. Statistika


Dažniausiai su "Matematinė statistika (2-as leidimas)" perkama kartu