⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Matematinės analizės praktikumas. I dalis

4,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 4.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Matematinės analizės praktikumas. I dalis" aprašymas

Šio praktikumo tikslas – ne tik supažindinti studentus su uždavinių sprendimo metodais, įgyti reikalingų įgūdžių, bet ir padėti giliau suvokti dėstomą dalyką.
Praktikumas skirtas universitetų nematematinių specialybių studentams. Pirmoji jo dalis yra ši knygelė. Joje pateikiamas vieno kintamojo funkcijų diferencialinis skaičiavimas. Knygelės pabaigoje pateikiami išsamūs atsakymai ir sunkesnių uždavinių sprendimai. Uždaviniai parinkti iš įvairių matematinės analizės vadovėlių ir uždavinynų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Matematinės analizės praktikumas. I dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Matematinės analizės praktikumas. I dalis", Kęstutis Kubilius, Leonas Saulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kęstutis Kubilius, Leonas Saulis su knyga "Matematinės analizės praktikumas. I dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Matematinės analizės praktikumas. I dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Kubilius, Leonas Saulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Matematinės analizės praktikumas. I dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Matematinės analizės praktikumas. I dalis" perkama kartu