0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Matematinės minties raida Lietuvoje

  • Nemokamas knygos pristatymas
22,60 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Matematinės minties raida Lietuvoje


2021-06-30 22.6 InStock
Į krepšelį
Knygos "Matematinės minties raida Lietuvoje" aprašymas

Monografija "Matematinės minties raida Lietuvoje. Nuo matematikos žinijos atsiradimo iki matematikos mokslo įsitvirtinimo", kurios pagrindą sudaro Lietuvos matematinės minties istoriografija, jos refleksija ir dar neskelbti šaltiniai, siekiama pirmą kartą aprėpti Lietuvos matematinės minties sklaidą, supažindinti su svarbiais Lietuvos matematikos mokslo ir švietimo veikėjais bei apibūdinti raidą nuo pirmųjų matematikos žinijos elementų iki XX a. pabaigos, kai šis mokslas įsitvirtino mūsų valstybėje. Leidinys "Matematinės minties raida Lietuvoje. Nuo matematikos žinijos atsiradimo iki matematikos mokslo įsitvirtinimo" skiriamas mokslo istorijos tyrėjams ir gali būti naudingas kaip matematikos mokslo istorijos žinių šaltinis magistrantams ir doktorantams bei visiems, kurie domisi Lietuvos mokslo praeitimi.Parašykite atsiliepimą apie "Matematinės minties raida Lietuvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Matematinės minties raida Lietuvoje, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Banionis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Banionis su knyga Matematinės minties raida Lietuvoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Matematinės minties raida Lietuvoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Banionis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Matematinės minties raida Lietuvoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Matematinės minties raida Lietuvoje" perkama kartu