0

Matematiniai diktantai 1-2 klasei

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Matematiniai diktantai 1-2 klasei

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9789955323228

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Matematiniai diktantai yra viena iš mokymo formų. Pamokoje jie gali būti naudojami siekiant patikrinti, kaip mokiniai išmoko skaičiuoti.
Rinkinys sudarytas dirbti klasėje ir individualiai su vaiku. Knygutės užduotėlės padės lavinti ir ugdyti mąstymą, atmintį, kalbą.
Diktantuose reikia palyginti, padaryti išvadą. Tokio tipo užduotys aktyvina mąstymą. Kad mokiniai galėtų patys pasitikrinti, dauguma diktantų baigiasi raginimu pasitikrink.
Kad uždavinių sprendimas teiktų džiaugsmo, svarbu nuo pirmų pamokų pratinti vaiką rašyti skaičius gražiai ir tvarkingai. Kiekvienas skaičius rašomas atskirame langelyje. Jeigu į vieną eilutę rašomi keli skaičiai, po kiekvieno jų dedamas kalbelis ir praleidžiami 1-2 langeliai.
Rašant matematinius diktantus būtina laikytis nurodymų ir rašyti į eilutę arba stulpeliu, nuo eilutės pradžios arba vidurio, rašyti tarpinius sprendimus arba tik atsakymą.
Mokytojas arba kitas suaugusysis diktuoja užduotį, mokinys ją atlieka. Tai padeda vaikui lavinti gebėjimą įsiminti matematinius terminus iš klausos, formuoja gebėjimą skaičiuoti. Diktanto užduočių atlikimo laikas nuo 5 iki 10 min.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu