0

Materialinė atsakomybė darbo teisėje

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Materialinė atsakomybė darbo teisėje

  • Leidėjas: Registrų centras
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x22, kietas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955300397

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Materialinė atsakomybė darbo teisėje" aprašymas

Darbdaviui organizuojant darbą ir perduodant materialines vertybes darbuotojams, o darbuotojams atliekant darbo funkcijas darbdavio nustatytomis sąlygomis kyla rizika patirti žalą. Darbuotojams didesnė rizika kyla patirti žalą asmeniui , o darbdavys rizikuoja turtu. Skirtingi darbdavių ir darbuotojų tikslai bei ekonominė padėtis nulemia teisinio reguliavimo kryptis. Taigi akivaizdi būtinybė nustatyti sąlygas ir taisykles, kurios užtikrintų socialinio kompromiso sudarymą atlyginant žalą, kylančią dėl darbo teisinių santykių. Monografijos tyrimo objektas - materialinės atsakomybės darbo teisėje institutas, jo teisinio reglamentavimo ir taikymo problemos. Siekiama teoriniu ir praktiniu aspektu ištirti materialinės atsakomybės instituto taikymą darbo teisiniams santykiams, įvertinti materialinės atsakomybės darbo teisėje savarankiškumą ir pateikti galimas šio instituto tobulinimo kryptis.

Parašykite atsiliepimą apie "Materialinė atsakomybė darbo teisėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Materialinė atsakomybė darbo teisėje, kurią skaitytojams dovanoja Tomas Bagdanskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tomas Bagdanskis su knyga Materialinė atsakomybė darbo teisėje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Materialinė atsakomybė darbo teisėje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Bagdanskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Materialinė atsakomybė darbo teisėje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Materialinė atsakomybė darbo teisėje" perkama kartu