0

Pirkėjų atsiliepimai

Matildos efektas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-10 Leticija Leti

Jaukiausi visą laiką. Buvo labai įdomu skaityti, kaip Matilda su Močiute keliauja į Švediją apginti močiutės atradimo už kurį bus nobelio premija apdovanotas profersorius Smokas, močiutės bendradarbis.


2022-07-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Matildos efektas" aprašymas

Matilda svajoja tapti mokslininke ir išradėja. Ji žavisi Marija Kiuri, Leonardu da Vinčiu ir Tomu Edisonu – ir nė neabejoja, kad vieną dieną taip pat atras ką nors, kas pakeis pasaulį. Jau dabar Matilda jaučiasi išradusi kai ką ganėtinai įspūdingo, tad labai nuliūsta nepavykus nugalėti mokslo konkurse. Ypač pikta todėl, kad teisėjai nepatikėjo, jog ji – mergaitė – viską sugalvojo ir padarė pati. Taip nesąžininga!

Matilda, pasiguodusi apie savo bėdas senelei, sužino, kad ši kadaise buvo mokslininkė – ir netgi atrado naują planetą! Tačiau profesorius Smokas pasisavino jos atradimą ir netrukus už jį gaus Nobelio premiją... Visiška neteisybė!

Senelė ir anūkė sugalvoja beprotišką planą: jos nuvyks į apdovanojimų ceremoniją Stokholme ir papasakos tiesą! Laukia nutrūktgalviška ir pilna neįtikėtinų nuotykių kelionė po visą Europą.

Kuo ši knyga „Matildos efektas“ naudinga:

- Lavinama vaizduotė
- Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas
- Lavinama empatija
- Lavinamas humoro jausmas
- Lavinamas pastabumas, smalsumas
- Skaitant įtraukiančius kūrinius, lengviau pamėgti knygas

Kai Matilda nelaimi mokyklos konkurso, nes niekas netiki, jog ji pati sukūrė savo puikųjį išradimą, pirmiausia pasiguodžia senelei. Sužinojusi, kad močiutė kadaise buvo mokslininkė, o už jos atradimą Nobelio premiją už kelių dienų gaus kitas žmogus, mergaitė pasiūlo neįtikėtiną planą. Jos keliaus į apdovanojimų ceremoniją Švedijoje ir papasakos visą tiesą. Nuotykių knyga apie meilę mokslui bei išradimams ir teisybės paieškas skirta vidutinio mokyklinio amžiaus skaitytojams.

Britų rašytoja Ellie Irving užaugo tikrų knygų gerbėjų šeimoje – mama ją užrašė į biblioteką, kai būsimoji autorė dar nė nebuvo gimusi. E. Irving pradėjo rašyti septynerių ir jau yra sukūrusi nemažai knygų vaikams ir paaugliams. Istoriją apie Matildą ir jos pašėlusią kelionę šmaikščiais piešiniais ir grafinėmis detalėmis papuošė iliustruotoja Kornelija Žalpytė.


  • Autorius: Ellie Irving
  • Iliustratorius: Kornelyja Žalpytė
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417931
  • Vertėjas: Šarūnas Šavėla
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-10

Jaukiausi visą laiką. Buvo labai įdomu skaityti, kaip Matilda su Močiute keliauja į Švediją apginti močiutės atradimo už kurį bus nobelio premija apdovanotas profersorius Smokas, močiutės bendradarbis.

Parašykite atsiliepimą apie "Matildos efektas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Matildos efektas", kurį pristato Ellie Irving. Siūlome ne tik išsamų "Matildos efektas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ellie Irving. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Matildos efektas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Matildos efektas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Matildos efektas" perkama kartu