0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maudynių knygelė. Kas čia plaukia? Nuspalvink vandeniu!

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 3.79 SoldOut

Knygos "Maudynių knygelė. Kas čia plaukia? Nuspalvink vandeniu!" aprašymas

Mielas maudynių mėgėjau! Drąsiai merk šią knygelę į vandenį ir ji tave pradžiugins! Vos tik knygelė sušlaps, išvysi, kaip balti lopinėliai nusidažo kokia nors spalva! Smagių maudynių su vandens gyvūnais! Išdžiūvus puslapiams, knygelę galima spalvinti vėl. Rekomenduojame džiovinti atverstą knygą.


  • Autorius:
  • Serija: Vonios knygelė
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 6
  • Formatas: 15x15, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955228929

Parašykite atsiliepimą apie "Maudynių knygelė. Kas čia plaukia? Nuspalvink vandeniu!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Maudynių knygelė. Kas čia plaukia? Nuspalvink vandeniu!", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Maudynių knygelė. Kas čia plaukia? Nuspalvink vandeniu!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Maudynių knygelė. Kas čia plaukia? Nuspalvink vandeniu!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Maudynių knygelė. Kas čia plaukia? Nuspalvink vandeniu!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Maudynių knygelė. Kas čia plaukia? Nuspalvink vandeniu!" perkama kartu