0

Maža juoda suknelė

  • Nuolaida knygai -64%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 15,19 €*
Sutaupote: 9.70 € (64%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Maža juoda suknelė

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9785415023776

2020-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Maža juoda suknelė" aprašymas

Amerikiečių autorė Susan McBride nedvejodama taria: „Taip!“ ir savo knygoje "Maža juoda suknelė" pasakoja užburiančią istoriją apie dvi seseris, kurių gyvenimo linijos kadaise paslaptingai išsiskyrė...

Antonija Ašton visomis išgalėmis siekia karjeros ir kuria vestuvių planus, tačiau vieną dieną įprastinis jos gyvenimas ima ir išlekia iš vėžių. Priversta grįžti į gimtuosius namus Blu Hilse, kai jos motiną Evę ištinka insultas, sename Viktorijos stiliaus name, kuriame užaugo, ji atranda daugybę užkaborių, kuriuose dulka ne tik seni daiktai, bet ir senos šeimos paslaptys.
Užčiuopusi paslaptingos istorijos siūlą, Antonija juo seka iki mįslingos savo mamos Evės ir jos sesers Anos, kuri dingo prieš penkiasdešimt metų savo vestuvių išvakarėse, praeities. Ištraukusi praeitį į dienos šviesą ji sužino netikėtų dalykų apie meilę, magiją ir mažą juodą suknelę, kuri gali sudaužyti širdį... arba ją pagydyti.

„Maža juoda suknelė – tai šiltas, emocingas ir nepaprastai įtraukiantis pasakojimas apie unikalų moterų – motinų, dukrų, seserų – ryšį ir apie magiją, atsirandančią, kai jos išmoksta atmerkti akis ir atverti širdis tikriesiems savo troškimams.“ Marilyn Brant

Parašykite atsiliepimą apie "Maža juoda suknelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Maža juoda suknelė, kurią skaitytojams dovanoja Susan McBride. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan McBride su knyga Maža juoda suknelė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Maža juoda suknelė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan McBride. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Maža juoda suknelė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Maža juoda suknelė" perkama kartu