0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažas kaip vabalėlis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 7,89 €
Kaina knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 4.60 € (37%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-25 Agnė

Puiki knygelė. Dukrai 4 metai. Prieš miegą puikiai veikia raminančiai.

Mažas kaip vabalėlis


2021-08-31 7.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mažas kaip vabalėlis" aprašymas

Grafikos dizainerė, vaikų ir jaunimo knygų autorė Kotryna Zylė naujojoje savo knygoje „Mažas kaip vabalėlis“ pasakoja apie pasaulį atrandantį vabaliuką. Knyga skirta įvairaus amžiaus skaitytojams. Leidėjai teigia, kad kūdikiams patiks spalvos ir puslapių ypatybės, o vyresni vaikai ir suaugusieji atras pažinimo džiaugsmą.

– Mano pasaulis buvo tik maža gilė? – nustebo Ūpas. – Pasirodo, jis dar nuostabesnis, nei galvojau!

Ši miela ir jauki knygelė pasakoja apie vabalėlį Ūpą. Gyveno jis sau ten, kur buvo šilta, gera ir skanu! Tačiau Ūpą pažadino nežinia iš kur sklindanti šviesa ir smalsumo vedinas vabaliukas išlindo pažiūrėti, kas gi ten šviečia. Pasirodo, jis gyvena gilėje, o iš jos išlindęs atranda, kad pasaulis yra didelis ir... nuostabus. Dar gražesnis ir puikesnis, nei galvojo Ūpas!

Vabaliuko gilė gulėjo krūvoje šalia kitų. O jas į savo drevę sunešė draugiška voveraitė. Ūpas ir jo kaimynė netruko susidraugauti, tačiau vabaliukui ir toliau rūpėjo šviesios šaltinis. Todėl dar kartą vedinas smalsumo jis patraukė spindulių link ir atrado, kad jo nuostabus pasaulis tebuvo voverės drevė, o išlindus laukia dar daugiau atradimų ir nuotykių.

Pamažu vabalėlis Ūpas susipažįsta su dideliu pasauliu ir suvokia, koks jis mažas. Autorė Kotryna Zylė sukūrė istoriją mažiesiems skaitytojams, bet pati sako, kad į ją telpa visa jos gyvenimo pasaulėžiūra. Daugybė žmonių yra užstrigę mažose ir patogiose gilėse ir bijo į pasaulį pažvelgti plačiau bei atrasti jo siūlomus stebuklus.

„Mažas kaip vabalėlis“ – nepaprastai graži ir jauki knygelė, kuri privalo atsirasti kiekvieno mažylio lentynoje. Vabalėlis Ūpas yra labai teisingas vedlys per naujas gyvenimo patirtis.

Kotryna Zylė (g. 1986) yra grafikos dizainerė, iliustratorė ir apdovanojimais įvertintų knygų autorė. 2014-tais metais pasirodžiusi debiutinė knyga „Milžinas mažylis“ įtraukta į geriausių 2014 metų knygų vaikams penketuką. Po poros metų išleista „Didžioji būtybių knyga“ nacionaliniame knygos meno konkurse pelnė gražiausios 2016 m. knygos vaikams titulą. Jaunimui skirtas romanas „Sukeistas“ Metų knygos rinkimuose pateko į geriausių 2019 metų knygų paaugliams ketvertuką. Na, o naujausia knygelė „Mažas kaip vabalėlis“ Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos skelbtame konkurse „Pirmoji knyga“ laimėjo II-ąją premiją.


  • Autorius: Kotryna Zylė
  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 14x14, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098232189

2020-12-25

Puiki knygelė. Dukrai 4 metai. Prieš miegą puikiai veikia raminančiai.

Parašykite atsiliepimą apie "Mažas kaip vabalėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mažas kaip vabalėlis, kurį parašė Kotryna Zylė. Siūlome ne tik išsamų Mažas kaip vabalėlis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kotryna Zylė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mažas kaip vabalėlis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mažas kaip vabalėlis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažas kaip vabalėlis" perkama kartu