Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažasis Baltas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 2.99 SoldOut

Knygos "Mažasis Baltas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Neįtikėtina! Jis - visiškai baltas. Baltas kaip pienas.

Marse visi žino, kad pelės būna tik žalios arba raudonos. Bet ką daryti, kai staiga nutinka nepaaiškinamas dalykas: vieną dieną raudonai pažymėtame narvelyje gimsta dar neregėtas žvėris – baltas peliukas…
Marso mokslininkai puola į paniką. Jie šaukia susirinkimą.

„Tokios spalvos pelės gyvena tik vienoje vietoje! – sušunka kažkuris. – Ta planeta vadinasi Žemė.”

Mokslininkai pasišauna kuo daugiau sužinoti apie šį gyvūną ir vienbalsiai nusprendžia surengti ekspediciją į Žemę, kuriai vadovautų žymus keliautojas ir puikus pilotas Kubas Lumbas. Kartu su juo kelionei ruošiasi profesorius Zimbardas ir jo padėjėjas Lenis. Bet svarbiausia vieta raketoje atitenka baltajam peliukui. Knygos herojai ryžtasi didžiausiam gyvenimo nuotykiui.

Į Žemę išskrenda superraketa.

"Priėjęs prie lango jis pažvelgė į dangų. Ten pamatė daugybę žvaigždžių ir didelį mėnulį. Pirmą kartą iš taip arti.
Jis buvo girdėjęs, kad kitados svetingame mėnulyje buvo apsigyvenęs toks baronas Miunhauzenas, kuris iš Žemės nulėkė ten patrankos sviediniu, o vėliau jį pastebėjo draugiški marsiečiai ir parskraidino atgal į Bodenverderį."

Istorija "Mažasis baltas" išsirutulioja iki tokių nuotykių, kokius sunku būtų įsivaizduoti realybėje. Tai - šmaikštus kūrinys, priversiantis ne tik pasitelkti fantaziją, bet ir sukelsiantis šypsenas tiek vaikams, tiek tėveliams.


  • Autorius: Raimondas J. Nabus
  • Leidėjas: Mažoji raidė
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 19x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099562803-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažasis Baltas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažasis Baltas (knyga su defektais)", kurį pristato Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų "Mažasis Baltas (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažasis Baltas (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažasis Baltas (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažasis Baltas (knyga su defektais)" perkama kartu