0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažasis Baltas

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 14,19 €*
Sutaupote: 11.20 € (79%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažasis Baltas" aprašymas

Neįtikėtina! Jis - visiškai baltas. Baltas kaip pienas.

Marse visi žino, kad pelės būna tik žalios arba raudonos. Bet ką daryti, kai staiga nutinka nepaaiškinamas dalykas: vieną dieną raudonai pažymėtame narvelyje gimsta dar neregėtas žvėris – baltas peliukas…
Marso mokslininkai puola į paniką. Jie šaukia susirinkimą.

„Tokios spalvos pelės gyvena tik vienoje vietoje! – sušunka kažkuris. – Ta planeta vadinasi Žemė.”

Mokslininkai pasišauna kuo daugiau sužinoti apie šį gyvūną ir vienbalsiai nusprendžia surengti ekspediciją į Žemę, kuriai vadovautų žymus keliautojas ir puikus pilotas Kubas Lumbas. Kartu su juo kelionei ruošiasi profesorius Zimbardas ir jo padėjėjas Lenis. Bet svarbiausia vieta raketoje atitenka baltajam peliukui. Knygos herojai ryžtasi didžiausiam gyvenimo nuotykiui.

Į Žemę išskrenda superraketa.

"Priėjęs prie lango jis pažvelgė į dangų. Ten pamatė daugybę žvaigždžių ir didelį mėnulį. Pirmą kartą iš taip arti.
Jis buvo girdėjęs, kad kitados svetingame mėnulyje buvo apsigyvenęs toks baronas Miunhauzenas, kuris iš Žemės nulėkė ten patrankos sviediniu, o vėliau jį pastebėjo draugiški marsiečiai ir parskraidino atgal į Bodenverderį."

Istorija "Mažasis baltas" išsirutulioja iki tokių nuotykių, kokius sunku būtų įsivaizduoti realybėje. Tai - šmaikštus kūrinys, priversiantis ne tik pasitelkti fantaziją, bet ir sukelsiantis šypsenas tiek vaikams, tiek tėveliams.


  • Autorius: Raimondas J. Nabus
  • Leidėjas: Mažoji raidė
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 19x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099562803

Parašykite atsiliepimą apie "Mažasis Baltas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažasis Baltas", kurį parašė Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų "Mažasis Baltas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažasis Baltas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažasis Baltas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažasis Baltas" perkama kartu