⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažasis daržovių ir prieskonių žinynas

2022-11-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažasis daržovių ir prieskonių žinynas" aprašymas

Knygos "Mažasis daržovių ir prieskonių žinynas" tikslas – supažindinti su Lietuvoje auginamomis daržovėmis bei prieskoniais ir patarti, kaip jas auginti ir vartoti maistui, kad mūsų organizmas gautų kuo daugiau maistinių ir biologiškai aktyvių medžiagų, stiprinančių sveikatą ir atitolinančių senatvę.


Čia rasite patarimų:

- kaip užsiauginti daržovių ir prieskonių darže, šiltnamyje ar namų sąlygomis;

- kaip apsaugoti derlių nuo kenkėjų ir ligų; - kaip šaldyti, konservuoti ir pasiruošti vertingo maisto žiemai;

- kas tinka, o ko geriau vengti turint įvairių sveikatos sutrikimų.


Žinyne taip pat rasite daržininko kalendorių, biocheminės daržovių sudėties lentelių ir svarbiausių botaninių žinių.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažasis daržovių ir prieskonių žinynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mažasis daržovių ir prieskonių žinynas", Rima Ruzgienė, Algirdas Mackevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rima Ruzgienė, Algirdas Mackevičius su knyga "Mažasis daržovių ir prieskonių žinynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažasis daržovių ir prieskonių žinynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rima Ruzgienė, Algirdas Mackevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažasis daržovių ir prieskonių žinynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažasis daržovių ir prieskonių žinynas" perkama kartu