0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 0.50 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams" aprašymas

Rinkinyje "Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams" yra 20 (13×5 cm) kortelių, kuriose:
- ketureilis apie konkretų daiktą (dauguma ketureilių sukurti naudojant aiškinamojo žodyno pateikiamą informaciją apie daiktą, todėl vienu metu lavinamas ne tik lingvistinis intelektas, bet ir suteikiamos enciklopedinės žinios),
- kokybiška daikto nuotrauka baltame fone,
- raudonai parašytas daikto pavadinimas.

Rinkinį "Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams" galima naudoti nuo pat gimimo iki mokyklinio amžiaus, ne tik kaip priemonę atminties lavinimui, mokymui skaityti, daiktų pažinimui, bet ir kaip puikų įrankį "lobio ieškojimo" žaidimui, kai viena kortelė veda prie kitos tol, kol randamas lobis.

Žaisdamas šiuo rinkiniu vaikutis ne tik lavina atmintį, linksmai leidžia laiką, bet ir stebi užrašą kartu su vaizdu, tai vėliau pravers mokantis skaityti.

Kaip naudoti "Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams"? Kasdien su vaikučiu linksmai pribėkite ar nueikite prie kabančios kortelės, parodykite pavaizduotą daiktą, įvardinkite jį ir garsiai, aiškiai, teatrališkai perskaitykite eilėraštuką. Po kelių dienų žaidimo leiskite paskutinį ketureilio skiemenį ar žodį ištarti mažyliui. Vėliau - kelis žodžius, dar vėliau - eilutę. Atminkite, kad kiekvienas mažylis mokosi savu tempu. Kartais tenka luktelėti, bet tikrai verta.Parašykite atsiliepimą apie "Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams", kurį pristato Giedrė Norkūnė. Siūlome ne tik išsamų "Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Giedrė Norkūnė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažasis edukacinių eilėraščių rinkinys mažyliams" perkama kartu