0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažasis katekizmas vaikams

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 2.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mažasis katekizmas vaikams


2021-06-30 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mažasis katekizmas vaikams" aprašymas

Kas yra krikščionys, kokios jų pažiūros?
Ar krikščionys gyvena kaip nors ypatingai ir neįprastai?
Ar būdami krikščionys esame kitokie?

Jei kam nors norėjote užduoti šiuos klausimus, bet neišdrįsote ar nežinojote kam, o gal manėte, kad jie per daug sudėtingi ir keblūs, į juos jums atsakys "Mažasis katekizmas vaikams" – knygelė apie tai, kas svarbiausia tikro krikščionio gyvenime. Ji padės augti, atrasti naujų dalykų, ir labiau suvokti, ką reiškia būti krikščionimi.

Vertė Marija BogušytėParašykite atsiliepimą apie "Mažasis katekizmas vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mažasis katekizmas vaikams, kurią skaitytojams dovanoja Michel Dubost, Stanislas Lalanne, Jacques Perrier. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michel Dubost, Stanislas Lalanne, Jacques Perrier su knyga Mažasis katekizmas vaikams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mažasis katekizmas vaikams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michel Dubost, Stanislas Lalanne, Jacques Perrier. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mažasis katekizmas vaikams palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažasis katekizmas vaikams" perkama kartu