0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mažasis princas. The Little Prince

Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mažasis princas. The Little Prince


2021-04-30 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mažasis princas. The Little Prince" aprašymas

„Svarbiausi dalykai akims nematomi.“
Antoine de Saint-Exupéry

„Mažasis princas“ – klasika tapusi alegorinė pasaka, iki šiol žavinti viso pasaulio vaikus ir suaugusius žmones. A. de Saint-Exupéry moko mus išminties nemoralizuodamas ir nenusileisdamas iki sentimentalumo. Tai knyga apie berniuką iš kitos planetos, apie jo tarpplanetines keliones ir sykiu išmintingas pasakojimas apie žmogaus lemtį.

Knyga skirta visiems besimokinantiems anglų kalbos. Knygos puslapiuose rasite tą patį tekstą dviem kalbomis, taigi galėsite mokytis jį lygindami.

Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Ališanka
Parašykite atsiliepimą apie "Mažasis princas. The Little Prince"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mažasis princas. The Little Prince, kurį parašė Antoine de Saint-Exupery. Siūlome ne tik išsamų Mažasis princas. The Little Prince aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Antoine de Saint-Exupery. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mažasis princas. The Little Prince. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mažasis princas. The Little Prince dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažasis princas. The Little Prince" perkama kartu