0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažasis tyrinėtojas. Ferma ir kas joje gyvena (su atvartėliais) (knyga su defektais)

  • Nuolaida knygai -66%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 7.50 € (66%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažasis tyrinėtojas. Ferma ir kas joje gyvena (su atvartėliais) (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga su atvartėliais!

Kviečiame mažuosius tyrinėtojus pasivažinėti traktoriumi po ferma ir aplankyti ūkininko gyvulius, apžiūrėti tecniką ir sužinoti, kas auga sode, darže ir laukuose. Linkime įdomiai praleisti laiką.

Atlenk atvartus ir sužinosi, kuriuo metu ūkyje darbu daugiausia.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 14
  • Formatas: 21x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090501801-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Mažasis tyrinėtojas. Ferma ir kas joje gyvena (su atvartėliais) (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažasis tyrinėtojas. Ferma ir kas joje gyvena (su atvartėliais) (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mažasis tyrinėtojas. Ferma ir kas joje gyvena (su atvartėliais) (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažasis tyrinėtojas. Ferma ir kas joje gyvena (su atvartėliais) (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažasis tyrinėtojas. Ferma ir kas joje gyvena (su atvartėliais) (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažasis tyrinėtojas. Ferma ir kas joje gyvena (su atvartėliais) (knyga su defektais)" perkama kartu