0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažasis vienuolis Alsidas. Dvasinio gyvenimo posakiai ir patarimai

Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažasis vienuolis Alsidas. Dvasinio gyvenimo posakiai ir patarimai" aprašymas

Poetė ir mistikė Madeleine Delbrel (1904–1964) daugelio vertinama kaip viena svarbiausių XX a. dvasinio gyvenimo asmenybių. Įsitraukimu į socialinį gyvenimą Ivri mieste, evangelinio ir bendruomeninio gyvenimo liudijimu nukrikščionintoje aplinkoje, savo novatoriškais kūriniais ji pamažu pasiekė didelę auditoriją, jautrią jos gyvenimo ir žodžio tiesai bei tyrumui.


  • Autorius: Madeleine Delbrel
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 10x15, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955294870
  • Vertėjas: Vaiva Šabrauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažasis vienuolis Alsidas. Dvasinio gyvenimo posakiai ir patarimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Madeleine Delbrel pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mažasis vienuolis Alsidas. Dvasinio gyvenimo posakiai ir patarimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mažasis vienuolis Alsidas. Dvasinio gyvenimo posakiai ir patarimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mažasis vienuolis Alsidas. Dvasinio gyvenimo posakiai ir patarimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mažasis vienuolis Alsidas. Dvasinio gyvenimo posakiai ir patarimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Madeleine Delbrel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mažasis vienuolis Alsidas. Dvasinio gyvenimo posakiai ir patarimai" perkama kartu