⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-16 Vitalija

Pirmojoje dalyje apžvelgti efektyvūs bendravimo įgūdžiai, o antroje - bendri santykių klausimai. Ši knyga buvo geras priminimas man asmeniškai, kad kai susinervinu, esu linkusi iš musės daryti dramblį (ačiū 1-ai knygos daliai), ir žinojimas, kad tiek daug porų susiduria su panašiais iššūkiais, ramina (ačiū 2-ai daliai).
Pasimatymų vakarai su šia knyga galėtų būti viena geriausių dovanų, kurias galite įteikti vienas kitam savo santykiuose.


2023-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius" aprašymas

Dr. Ginos Senarighi knygos „Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius“ pavadinimas, puikiai nusako, kokio turinio iš jos tikėtis. Tai praktinis leidinys, kuris padės poroms darniai dirbti kartu ir pagerinti savo santykius.

Autorė Gina Senarighi teigia, kad barniai yra normalus dalykas, ištinkantis kiekvienus santykius. Svarbiausia yra ne nustoti pyktis, o išmokti konfliktus vertinti, kaip priemonę padedančią pasiekti darnos. Pagrindinė knygos mintis ta, kad komunikacija ir bendravimas yra visų gerų santykių pagrindas.

Namuose, restoranuose, automobiliuose ir net virtualiuose pokalbiuose milijonai pasaulio porų šiuo metu vengia sudėtingų pokalbių, kurių temos apima santuokų iššūkius, atsakomybės prisiėmimą, atostogų planavimą, vaikų auklėjimą ar neišsakytas nuoskaudas. Nutylėjimai lemia nesusikalbėjimus ir vis naujus konfliktus.

Dešimt metų konsultuodama tiek poras, tiek jų narius atskirai, dr. Gina Senarighi matė visko ir sukaupė milžinišką patirtį. Ji teigia, kad pagrindinė problema yra tame, kad mums niekas nepasakė, kaip konfliktą pakreipti teigiama linkme. Mes įsikibę laikomės nusistovėjusių šablonų, tačiau juos pakeisti gali būti ne tik naudinga, bet ir smagu. Terapeutė tūkstančius porų išmokė komunikuoti efektyviai, taikiai ir mylinčiai.

Autorė pastebėjo, kad pirmą kartą pas ją apsilankiusios poros neretai jau stovi ant skyrybų ribos, o tą lemia mažos smulkmenos, tapusios ilgamečiais konfliktais. Nesutarimai išvargino ir atėmė viltį. Šie žmonės klausia ar įmanoma kažką pakeisti, o gal jie tiesiog yra tokie, kokie yra ir darnūs santykiai neįmanomi? Tačiau Gina Senarighi įsitikinusi, kad pokyčiai visada įmanomi! Knygoje „Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius“ ji siūlo praktinių patarimų, kurie atvers kelius į darnius ir meilės kupinus santykius.

Autorė paaiškina, kodėl poros apskritai barasi ir kodėl tai normalu, o taip pat parengė trisdešimt bendravimo įgūdžius puoselėjančių užduočių. Jos padės lavinti savo emocijas, nusikratyti neigiamų reakcijų, išmokti tinkamai reaguoti, nenusiteikti iš anksto nesėkmei, neteisti ir t.t.

Taip pat knygoje rasite aprašytas dvidešimt devynias situacijas, kurios dažnai tampa santykių spąstais. Temos apima darbą, intymumą, šeimą, buitį, santykius su kitais žmonėmis ir kitas kasdienes situacijas, iš pažiūros nekaltas, bet pakišančias koją.

Asmeninio tobulėjimo žanro knyga „Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius“ skirta, kiekvienai porai. Juk visi nori sustiprinti tarpusavio ryšį, puoselėti meilę ir darniai sutarti. Išmoksite valdyti konfliktus, suprasti save ir savo partnerį, įveiksite nepasitikėjimą, baimes ir tapsite vieninga komanda.

Knygoje gausu pavyzdžių, schemų, pratimų, lentelių ir kitos pagalbinės medžiagos.

Gina Senarighi – filosofijos mokslų daktarė, porų terapeutė, santykių konsultantė ir autorė. Jos sukurtos metodikos remiasi neuromokslu, nesmurtiniu bendravimu ir pozityvia psichologija. Konsultantė tūkstančius porų įkvėpė ieškoti tarpusavio sutarimo ir neprarasti meilės net ir konfliktų metu.

Sudomino trumpas aprašymas? Siūlome nelaukti, knygą „Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius“ įsigyti internetu ir pradėti taikyti autorės siūlomus patarimus. Tuo pačiu online knygyne pirkti rasite ir kitų knygų, kuriose susitikimo laukia įdomūs veikėjai ar vilioja įmantrūs siužetai. Daug knygų čia kainuoja pigiau, tereikia užsukti į akcijų ir išpardavimų kategorijas. Knygas rinktis lengva: įvertinkite puslapių skaičių, pavartykite ištraukas, apžiūrėkite santrauką, perskaitykite aprašymus ir pasidomėkite atsiliepimais bei apžvalgomis.


  • Pavadinimas originalo kalba: Love More, Fight Less: Communication Skills Every Couple Needs: A Relationship Workbook for Couples
  • Autorius: Gina Senarighi
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254570
  • Vertėjas: Lina Navickaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-16

Pirmojoje dalyje apžvelgti efektyvūs bendravimo įgūdžiai, o antroje - bendri santykių klausimai. Ši knyga buvo geras priminimas man asmeniškai, kad kai susinervinu, esu linkusi iš musės daryti dramblį (ačiū 1-ai knygos daliai), ir žinojimas, kad tiek daug porų susiduria su panašiais iššūkiais, ramina (ačiū 2-ai daliai).
Pasimatymų vakarai su šia knyga galėtų būti viena geriausių dovanų, kurias galite įteikti vienas kitam savo santykiuose.

2021-04-07

Verta dėmesio knyga. Daug minčių, kurios privertė susimąstyti ir į sąntykius su vyru pažvelgti visai kitaip..

Parašykite atsiliepimą apie "Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie santykius

Gina Senarighi pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gina Senarighi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mažiau barnių, daugiau meilės. Praktinė knyga poroms apie santykius" perkama kartu