0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažieji herojai. Įkvepiančios istorijos

Kaina internetu: 26,89 €
Kaina knygyne: 30,99 €*
Sutaupote: 4.10 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 26.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažieji herojai. Įkvepiančios istorijos" aprašymas

Vaikams nuo 1 metų.

„Mažieji herojai. Įkvepiančios istorijos“ - 4 įkvepiančios ir šypseną keliančios istorijos, kurias gali skaityti ir vaidinti!

Susipažinkite su mažaisiais herojais: Antilopė Penelopė – mažoji džiaugsmo herojė, Žirafa FIJONA – mažoji drąsos herojė, Liūtas LEONAS – mažasis ramybės herojus, o Dramblys NATANAS – mažasis kantrybės herojus. Su jais bus labai smagu!

Interaktyvi knygelė padės mažyliams nugalėti kasdienius rūpesčius ir iššūkius. Ką daryti, kai viskas atrodo negerai? Kaip įveikti baimę? Kaip nurimti, kai negali liautis dūkęs? Kaip auginti kantrybę?

O keturios ant pirštų užmaunamos lėlytės leis mažiesiems herojams atgyti ir patiems pasakoti savo nuotykius bei daug kitų istorijų! Su jomis galėsite žaisti namų teatrą.

„Mažieji herojai“

moko vaikus spręsti kasdienius iššūkius;
skatina įžvelgti šviesiąją įvairių dalykų pusę;
su pirštų lėlytėmis vaidinant knygos siužetus, galvojant naujus mažųjų herojų nuotykius vaikai skatinami kalbėti, ugdoma jų vaizduotė ir kūrybingumas

Nėra amžiaus apribojimų. Lėlytes plauti tik rankomis.


  • Pavadinimas originalo kalba: Les mini-héros de la savane
  • Autorius: Bénédicte Rivière
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 18x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090145074
  • Vertėjas: Greta Štikelytė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Parašykite atsiliepimą apie "Mažieji herojai. Įkvepiančios istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažieji herojai. Įkvepiančios istorijos", kurį parašė Bénédicte Rivière. Siūlome ne tik išsamų "Mažieji herojai. Įkvepiančios istorijos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bénédicte Rivière. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažieji herojai. Įkvepiančios istorijos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažieji herojai. Įkvepiančios istorijos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažieji herojai. Įkvepiančios istorijos" perkama kartu