0

Mažieji palaiminimai

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9955-619-48-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mažieji palaiminimai" aprašymas

Žinome „didžiuosius palaiminimus“, kuriuos girdime Visų Šventųjų iškilmės Mišiose. Jie yra didysis Jėzaus mokymo „prieangis“.
„Mažieji palaiminimai“ yra paprasti. Prasidedantys žodžiais „palaiminti“, „laimingi“ jie yra išbarstyti po visą Šventąjį Raštą. Juos matome ir psalmės posme, ir Jėzaus ištartame palyginime, ir labai rimtoje, tobuliausio išminčiaus Siracido knygoje ar Apreiškime Jonui…Ne visi jie komentuoja knygos puslapiuose. Autorius pasirinko trečdalį reikšmingiausių. Šie palaiminimai yra konkrečios, paprastos, žmogiškos, dažnai linksmos gairės, vedančios Dievo link ir padedančios atrasti džiaugsmą būti broliu ir seserimi. Pasitelkdamas juos, skaitytojas suras įvairiausių gėrybių, Dievo mums trokštamą laimę.
Domininkonas tėvas Paul-Dominique Marcovits yra daugelio rekolekcijų vedėjas ir televizijos programos "Viešpaties diena" transliuojamų Mišių pamokslininkas.

Parašykite atsiliepimą apie "Mažieji palaiminimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mažieji palaiminimai, kurią skaitytojams dovanoja Paul-Dominique Marcovits. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Paul-Dominique Marcovits su knyga Mažieji palaiminimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mažieji palaiminimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paul-Dominique Marcovits. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mažieji palaiminimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mažieji palaiminimai" perkama kartu