0

Pirkėjų atsiliepimai

Mažieji poniai. Klijuok ir spalvink

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažieji poniai. Klijuok ir spalvink" aprašymas

Klijuok lipdukus ir spalvink pagal pavyzdį! Lipdukų lape mažyliui tereikia surasti norimą veikėją, priklijuoti ant lapo ir pamėginti nuspalvinti didįjį paveikslėlį lygiai taip pat arba paties pasirinktomis spalvomis. Spalvindamas pagal pavyzdį mažylis ugdys pastabumą, lavins ranką ir šauniai leis laiką – juk nuspalvintas veikėjas atrodys kaip pamėgtuose animaciniuose filmukuose!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090506844

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažieji poniai. Klijuok ir spalvink"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Poniai spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažieji poniai. Klijuok ir spalvink", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mažieji poniai. Klijuok ir spalvink" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažieji poniai. Klijuok ir spalvink". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažieji poniai. Klijuok ir spalvink" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažieji poniai. Klijuok ir spalvink" perkama kartu