0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažieji sodo gyventojai. Su liečiamaisiais paviršiais

Kaina internetu: 4,59 €
Kaina knygyne: 5,39 €*
Sutaupote: 0.80 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažieji sodo gyventojai. Su liečiamaisiais paviršiais" aprašymas

Žiūrinėjant sodo gyventojų paveikslėlius turbūt kyla noras tuos padarėlius paliesti ar paglostyti. Ši knygelė suteiks tokią galimybę, nes iliustracijas papildo liečiamieji paviršiai. Jie pradžiugins jūsų vaiką! Be to, knygelėje rasite trumpus pasakojimus apie sodo gyventojus.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 13x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831126

Parašykite atsiliepimą apie "Mažieji sodo gyventojai. Su liečiamaisiais paviršiais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lytėjimo knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažieji sodo gyventojai. Su liečiamaisiais paviršiais", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Mažieji sodo gyventojai. Su liečiamaisiais paviršiais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažieji sodo gyventojai. Su liečiamaisiais paviršiais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažieji sodo gyventojai. Su liečiamaisiais paviršiais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažieji sodo gyventojai. Su liečiamaisiais paviršiais" perkama kartu