0

Mažoji Fadetė (serija "Mažos didelės knygos")

  • Nuolaida knygai -48%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 3,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (48%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mažoji Fadetė (serija "Mažos didelės knygos")

  • Serija: Mažos didelės knygos
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955236399

2021-03-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mažoji Fadetė (serija "Mažos didelės knygos")" aprašymas

"Mažoji Fadetė" - romanas, įkvėptas rašytojos vaikystės prisiminimų. Pagrindinė knygos herojė - atstumta kaimo bendruomenės mergaitė, neturtinga, gyvenanti su močiute ir turinti neįgalų brolį, tačiau sugebanti išlikti tvirta asmenybe ir savo vidiniu grožiu sužavėti turtingo vietinio ūkininko sūnų. Užsimezgusi draugystė patiria daug išbandymų ir turi atlaikyti aplinkinių rezgamas intrigas.

George Sand (1804-1876) - garsi XIX a. prancūzų rašytoja ir visuomenės veikėja, kovojusi už moterų teises ir savo elgesiu sukėlusi tikrą pasipiktinimo audrą tuometėje visuomenėje - mat mėgo viešose vietose rūkyti tabaką ir dėvėti vyriškus drabužius. Ne tik rašytojos gyvenimo būdas sulaukė prieštaringų vertinimų, taip pat neliko nepastebėta ir jos kūryba. Charles'as Baudelaire'as ją nuožmiai kritikavo, net išvadino kvaila, o Honoré de Balzacas reiškė nuoširdų prielankumą.


Iš prancūzų kalbos vertė Kazys Jakubėnas

Parašykite atsiliepimą apie "Mažoji Fadetė (serija "Mažos didelės knygos")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mažoji Fadetė (serija "Mažos didelės knygos"), kurią skaitytojams dovanoja George sand. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar George sand su knyga Mažoji Fadetė (serija "Mažos didelės knygos") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mažoji Fadetė (serija "Mažos didelės knygos") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė George sand. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mažoji Fadetė (serija "Mažos didelės knygos") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mažoji Fadetė (serija "Mažos didelės knygos")" perkama kartu