⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažoji karvytė. Knyga su pirštų lėle

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažoji karvytė. Knyga su pirštų lėle" aprašymas

Mažoji karvytė išbėga ganytis į pievą. Taip ir prasideda jos kelionė.

Šioje kartoninėje knygelėje su pliušiniu piršto žaisliuku – karvyte, skirtoje patiems jauniausiems skaitytojams, pasakojama viena mažosios karvytės diena: nuo ankstyvo ryto iki nakties, kai jau laikas miegoti.

Kadangi kūdikių rega yra vis dar besivystanti, mažylių dėmesį labiausiai patraukia juodi, balti ir raudoni objektai – jie matomi aiškiausiai ir ryškiausiai. Būtent šiomis trimis spalvomis ir yra iliustruota ši knygelė.

Žaidybinės knygelės „Mažoji panda“ ir „Mažoji karvytė“ yra sukurtos remiantis moksliniais tyrimais apie kūdikių vizualinio vystymosi raidą ir Montessori metodo teorija, siekiant paskatinti mažylius atpažinti nesudėtingas formas ir figūras.

Kuo ši knyga „Mažoji karvytė“ naudinga:

- Progresyvus vizualinis pateikimas: naudojamos tik trys pirmaisiais vaiko gyvenimo metais geriausiai matomos ir atskiriamos spalvos: juoda, balta ir raudona.
- Trijų spalvų piešiniai ir pirštų lėlė padeda išlaikyti kūdikio susidomėjimą.
- Tai ne tik mokomoji priemonė vaikams nuo pirmųjų gyvenimo mėnesių, bet ir žaidimas.
- Knyga „Mažoji karvytė“ padės mažyliui mokytis koncentruoti žvilgsnį, atpažinti objektus, o jos eiliuotas tekstas paskatins ne tik įdėmiai klausytis istorijos, bet ir padės lavinti verbalinius įgūdžius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažoji karvytė. Knyga su pirštų lėle"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažoji karvytė. Knyga su pirštų lėle", kurį pristato Agnese Baruzzi. Siūlome ne tik išsamų "Mažoji karvytė. Knyga su pirštų lėle" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnese Baruzzi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažoji karvytė. Knyga su pirštų lėle". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažoji karvytė. Knyga su pirštų lėle" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažoji karvytė. Knyga su pirštų lėle" perkama kartu