0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažoji karvytė

Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 8,39 €*
Sutaupote: 2.10 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažoji karvytė" aprašymas

Mažoji karvytė išbėga ganytis į pievą. Taip ir prasideda jos kelionė.

Šioje kartoninėje knygelėje su pliušiniu piršto žaisliuku – karvyte, skirtoje patiems jauniausiems skaitytojams, pasakojama viena mažosios karvytės diena: nuo ankstyvo ryto iki nakties, kai jau laikas miegoti.

Kadangi kūdikių rega yra vis dar besivystanti, mažylių dėmesį labiausiai patraukia juodi, balti ir raudoni objektai – jie matomi aiškiausiai ir ryškiausiai. Būtent šiomis trimis spalvomis ir yra iliustruota ši knygelė.

Žaidybinės knygelės „Mažoji panda“ ir „Mažoji karvytė“ yra sukurtos remiantis moksliniais tyrimais apie kūdikių vizualinio vystymosi raidą ir Montessori metodo teorija, siekiant paskatinti mažylius atpažinti nesudėtingas formas ir figūras.

Kuo ši knyga „Mažoji karvytė“ naudinga:

- Progresyvus vizualinis pateikimas: naudojamos tik trys pirmaisiais vaiko gyvenimo metais geriausiai matomos ir atskiriamos spalvos: juoda, balta ir raudona.
- Trijų spalvų piešiniai ir pirštų lėlė padeda išlaikyti kūdikio susidomėjimą.
- Tai ne tik mokomoji priemonė vaikams nuo pirmųjų gyvenimo mėnesių, bet ir žaidimas.
- Knyga „Mažoji karvytė“ padės mažyliui mokytis koncentruoti žvilgsnį, atpažinti objektus, o jos eiliuotas tekstas paskatins ne tik įdėmiai klausytis istorijos, bet ir padės lavinti verbalinius įgūdžius.Parašykite atsiliepimą apie "Mažoji karvytė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažoji karvytė", kurį parašė Agnese Baruzzi. Siūlome ne tik išsamų "Mažoji karvytė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnese Baruzzi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažoji karvytė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažoji karvytė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažoji karvytė" perkama kartu