0

Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 11,89 €
Kaina knygyne: 15,55 €*
Sutaupote: 3.66 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą

  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 978-9955-616-65-8

2020-10-31 11.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą" aprašymas

Svarbiausi Lietuvos tarybos 1918 metų aktai - atkuriantys Lietuvos valstybingumą ir dedantys pirmuosius jos konstitucinius pagrindus - yra pakankami šiai institucijai įvardyti savotiška Mažąja konstituanta.
Lietuvos taryba, jos veikla ir nuopelnai savo krašto valstybingumui istorikų ir teisininkų jau yra gausiai tyrinėti, bet, net praėjus beveik šimtmečiui, tos neįmanomai sunkios, kartais prieštaringai vertinamos jos pastangos ir dramatiškai susiklostęs likimas valstybingumą pasiekus nesusilaukė išsamesnio ir pilnesnio tyrėjo žvilgsnio. Skaitytojo dėmesiui teikiamos monografijos tikslas - remiantis negausiai išlikusia archyvine medžiaga, į ano meto žiniasklaidos priemones patekusia informacija, atitinkamais teisės aktais ir kitais dokumentais, taip pat tiriamų įvykių dalyvių memuarinio pobūdžio literatūra, bent kiek užpildyti šią spragą, ypatingą dėmesį skiriant svarbiam, bet akivaizdžiai mažiau tyrinėtam istoriniam teisiniam Tarybos organizacijos ir veiklos aspektui.
Autorius tikisi, kad skaitytojų dėmesiui siūloma knyga sudomins ir bus naudinga teisininkams, politologams, istorikams, tiems tautiečiams, kurie domisi savo krašto valstybingumo istorija ir jos problemomis, visiems neabejingiems Lietuvos praeičiai skaitytojams.

Parašykite atsiliepimą apie "Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą, kurią skaitytojams dovanoja Mindaugas Maksimaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mindaugas Maksimaitis su knyga Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Maksimaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą" perkama kartu