Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mažoji vyno enciklopedija: viskas apie vyną - kad jį pažintum, apie jį žinotum!

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.76 SoldOut

Knygos "Mažoji vyno enciklopedija: viskas apie vyną - kad jį pažintum, apie jį žinotum!" aprašymas

Šioje enciklopedijoje rasite daugiau kaip 300 dažniausiai pasitaikančių vynų pavadinimų. Tai beveik visi populiariausi vynai, kurių galima įsigyti savitarnos parduotuvėse, prekybos centruose bei prekybos centrų vyno skyriuose. Greta pateikiama papildoma informacija apie vynuogių veisles, kvapą, skonį bei ypatybes - viskas, kas rūpi vynais besidominčiam skaitytojui. Toliau išvardijami prie vyno derantys valgiai bei tinkama vyno gėrimo temperatūra. Tai puikus konsultantas tiems, kurie nori pažinti vynus ir turėti apie juos savo nuomonę. Nepalikite šios knygelės dulkėti lentynoje - ji turėtų tapti nuolatiniu Jūsų palydovu vyno pasaulyje.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Gamta
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 170
  • Formatas: 10 x 16cm, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-715-25-3

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažoji vyno enciklopedija: viskas apie vyną - kad jį pažintum, apie jį žinotum!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mažoji vyno enciklopedija: viskas apie vyną - kad jį pažintum, apie jį žinotum!", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Mažoji vyno enciklopedija: viskas apie vyną - kad jį pažintum, apie jį žinotum!" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažoji vyno enciklopedija: viskas apie vyną - kad jį pažintum, apie jį žinotum!" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažoji vyno enciklopedija: viskas apie vyną - kad jį pažintum, apie jį žinotum!" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažoji vyno enciklopedija: viskas apie vyną - kad jį pažintum, apie jį žinotum!" perkama kartu