0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos

Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 2.60 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" aprašymas

Leidinyje "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" pateikta informacija apie praktikoje jau taikomas atsinaujinančiųjų išteklių energijos technologijas ir perspektyvias inovacines technologijas, kurios šiuo metu kuriamos ir pradedamos naudoti.
Mokomoji knyga "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" ne tik KTU, bet ir kitų universitetų ir kolegijų studentams, kurie studijuoja atsinaujinančiuosius energijos išteklius ir jų energijos technologijas.Parašykite atsiliepimą apie "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos", kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Adomavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Adomavičius su knyga "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Adomavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" perkama kartu