⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos

Kaina: 9,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" aprašymas

Leidinyje "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" pateikta informacija apie praktikoje jau taikomas atsinaujinančiųjų išteklių energijos technologijas ir perspektyvias inovacines technologijas, kurios šiuo metu kuriamos ir pradedamos naudoti.
Mokomoji knyga "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" ne tik KTU, bet ir kitų universitetų ir kolegijų studentams, kurie studijuoja atsinaujinančiuosius energijos išteklius ir jų energijos technologijas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos", Vytautas Adomavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Adomavičius su knyga "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Adomavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažosios atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemos" perkama kartu