0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažosios Lietuvos lietuviškos knygos istorija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 4.34 SoldOut

Knygos "Mažosios Lietuvos lietuviškos knygos istorija" aprašymas

Mokomasis leidinys skiriamas aukštosioms mokykloms. Jame dėstoma lietuviškosios knygos istorija kaip knygos kultūros dalykas. Leidinys parengtas remiantis leidybos, bibliotekininkystės, informacijos ir komunikacijos bakalauro studijų programomis.


Parašykite atsiliepimą apie "Mažosios Lietuvos lietuviškos knygos istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mažosios Lietuvos lietuviškos knygos istorija", kurią skaitytojams dovanoja Domas Kaunas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Domas Kaunas su knyga "Mažosios Lietuvos lietuviškos knygos istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažosios Lietuvos lietuviškos knygos istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Domas Kaunas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažosios Lietuvos lietuviškos knygos istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažosios Lietuvos lietuviškos knygos istorija" perkama kartu