0

Pirkėjų atsiliepimai

Mažosios moterys

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 26,69 €*
Sutaupote: 6,70 € (26%)
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-16 Elena

Super, kitaip nepavadinsi. 10/10


2022-05-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažosios moterys" aprašymas

Amerikiečių autorė Louisa May Alcott parašė kelias vertingas knygas, tačiau visame pasaulyje ją išgarsino romanas vaikams „Mažosios moterys“. Tai klasika tapusi istorija apie laimės paieškas, žmogiškumą, gerumą, ryžtą ir dėkingumą.

Romano siužetas sukasi aplink keturias seseris – Megę, Džo, Betę ir Eimę. Augusios nieko nestokojančioje šeimoje dabar kūrinio veikėjos turi susitaikyti su tam tikrais nepritekliais. Šalyje vyksta pilietinis karas, kuriame dalyvauja ir jų tėvas.

Vienos likusios moterys mokosi tvarkytis ūkyje ir nepasiduodi ištikusioms negandoms. Rašytoja Louisa May Alcott pamažu atskleidžia mergaičių tarpusavio ryšį, santykius su mama ir virsmą mažomis moterimis. Kiekviena veikėja – žavi ir įdomi, tačiau visos merginos nepaprastai skirtingos. Jos svajoja apie skirtingus dalykus, skirtingai išgyvena nesėkmes ir skirtingai žiūri į aplinką bei jas supančius žmones.

Autorė savo įtaigiu kūriniu primena apie svarbiausias gyvenimo vertybes. Juk ne gražūs drabužiai ir turtai atneša laimę, o pavydas apkartina net didžiausius pasiekimus. Gyvenime yra daug svarbesnių dalykų.

Romanas „Mažosios moterys“ yra skirtas jaunesnei skaitytojų auditorijai, tačiau jį mielai skaito ir suaugę. Knygoje gausu autobiografinių autorės gyvenimo detalių. Bet kokio amžiaus moteris romano veikėjose įžvelgs ir save – keturios skirtingos merginos įkūnijo kiekvieną iš mūsų. Kūrinys sulaukė milžiniškos sėkmės ir vėliau leidėjų raginama rašytoja sukūrė du istorijos tęsinius.

Romanas išverstas į daugybę kalbų, taip pat buvo pritaikytas teatro scenai bei ne vieną kartą ekranizuotos. Ypač populiari yra 2019-ais metais pasirodžiusi adaptacija.

Louisa May Alcott (1832-1888) – amerikiečių rašytoja. Autorė savo literatūrinę karjerą pradėjo rašydama poezijos žanro kūrinius, kuriuos spausdino vietiniuose laikraščiuose. Tačiau būtent prozos kūriniai jai atnešė sėkmę. Romanas „Mažosios moterys“ pasirodė 1868-ais metais, o 1923-iais metais buvo pirmą kartą išverstas į lietuvių kalbą.

Trumpas aprašymas žada vertingą klasikos kūrinį, kurį tikrai verta įsigyti internetu. Pirkti online visada naudinga, juk čia gausu draugiškų kainų o dar pigiau apsipirkti galite per įvairius išpardavimus ir akcijas. Reikia patarimų, ką verta skaityti? Pasidomėkite skaitytojų apžvalgomis ir atsiliepimais. Taip pat įvertinkite knygos santrauką su aprašymu, virtualiomis ištraukomis, nurodytu puslapių skaičiumi ir kitomis detalėmis.


 • Pavadinimas originalo kalba: Little Women
 • Autorius: Louisa May Alcott
 • Iliustratorius: Scott McKowen
 • Leidėjas: Nieko rimto
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 600
 • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094417924
 • Vertėjas: Lina Paulauskaitė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-16

Super, kitaip nepavadinsi. 10/10

2021-09-14

Knyga verta dėmesio, joje gveldenamos svarbiausios vertybės, aprašoma situacijos, kaip tomis vertybėmis yra gyvenama ir vadovaujamasi. Man dideli įspūdį palikusi knyga, rekomenduoju

2021-08-26

šilta, nuostabi istorija, verta būti perskaityta ir nebūti užmiršta

2021-08-06

2021-07-19

Knyga verta aplodismentų, labai rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Mažosios moterys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažosios moterys", kurį pristato Louisa May Alcott. Siūlome ne tik išsamų "Mažosios moterys" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Louisa May Alcott. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažosios moterys". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažosios moterys" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažosios moterys" perkama kartu