-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Julius Sasnauskas. Mažųjų revoliucija (DVD)

3,76 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 3.76 InStock
Į krepšelį

Knygos "Julius Sasnauskas. Mažųjų revoliucija (DVD)" aprašymas

Bernardinai.lt išleido kunigo Juliaus Sasnausko OFM vaizdo pasakojimų trilogiją „Mažųjų revoliucija“, kurioje žinomas pranciškonas, pamokslininkas ir eseistas pasakoja savo gyvenimo istoriją kupiną kvapą gniaužiančių nuotykių ir ryžto veikti laisvės vardan.

„Patys sau mes įrodėme, kad galima mesti iššūkį imperijai, nepasiduoti aplink tvyrančiai baimei, nepaklusti prievartai ir neteisybei. Mokėdami nuolatinės įtampos ir pavojų kainą, buvome įgiję laisvę nelaisvoje šalyje...“

Pranciškonas kun. Julius Sasnauskas glaudžiai suaugęs su Vilniaus senamiesčio gatvelėmis bei skvereliais, kur prabėgo jo vaikystės, maištingos paauglystės, aktyvios disidentinės veiklos metai, kur ir šiandien galima jį sutikti neskubiais žingsniais traukiantį Bernardinų bažnyčios ar „Mažosios studijos“ redakcijos link. Pamoksluose bei meditacijose vis atveriantis paradoksalią Gerosios Naujienos žinią, visų pirma šį paradoksą jis atranda savo gyvenimo įvykiuose, kai meilė ateina iš ten, kur jai rastis nėra jokių prielaidų, bausmė tampa dovana, o laisvės vizija – tikrove net ir priespaudoje.

DVD plokštelę „Mažųjų revoliucija“ sudaro trys vaizdo pasakojimai: „Iššūkis sistemai“ (40 min.), „Plečiant ribas“ (39 min.), „Malonės paradoksai“ (40 min.).

Režisierius – Gediminas Kajėnas, operatoriai – Gediminas Šulcas, Kostas Kajėnas, montuotojas – Gediminas Šulcas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Julius Sasnauskas. Mažųjų revoliucija (DVD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Julius Sasnauskas. Mažųjų revoliucija (DVD)", Gediminas Kajėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gediminas Kajėnas su knyga "Julius Sasnauskas. Mažųjų revoliucija (DVD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Julius Sasnauskas. Mažųjų revoliucija (DVD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Kajėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Julius Sasnauskas. Mažųjų revoliucija (DVD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Julius Sasnauskas. Mažųjų revoliucija (DVD)" perkama kartu