0

Mažųjų revoliucija (DVD)

3,76 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Mažųjų revoliucija (DVD)

  • Leidėjas: Bernardinai.lt
  • Išleidimo metai: 2013
  • ISBN ar kodas: MAZ-REV

2020-07-31 3.76 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Bernardinai.lt išleido kunigo Juliaus Sasnausko OFM vaizdo pasakojimų trilogiją „Mažųjų revoliucija“, kurioje žinomas pranciškonas, pamokslininkas ir eseistas pasakoja savo gyvenimo istoriją kupiną kvapą gniaužiančių nuotykių ir ryžto veikti laisvės vardan.

„Patys sau mes įrodėme, kad galima mesti iššūkį imperijai, nepasiduoti aplink tvyrančiai baimei, nepaklusti prievartai ir neteisybei. Mokėdami nuolatinės įtampos ir pavojų kainą, buvome įgiję laisvę nelaisvoje šalyje...“

Pranciškonas kun. Julius Sasnauskas glaudžiai suaugęs su Vilniaus senamiesčio gatvelėmis bei skvereliais, kur prabėgo jo vaikystės, maištingos paauglystės, aktyvios disidentinės veiklos metai, kur ir šiandien galima jį sutikti neskubiais žingsniais traukiantį Bernardinų bažnyčios ar „Mažosios studijos“ redakcijos link. Pamoksluose bei meditacijose vis atveriantis paradoksalią Gerosios Naujienos žinią, visų pirma šį paradoksą jis atranda savo gyvenimo įvykiuose, kai meilė ateina iš ten, kur jai rastis nėra jokių prielaidų, bausmė tampa dovana, o laisvės vizija – tikrove net ir priespaudoje.

DVD plokštelę „Mažųjų revoliucija“ sudaro trys vaizdo pasakojimai: „Iššūkis sistemai“ (40 min.), „Plečiant ribas“ (39 min.), „Malonės paradoksai“ (40 min.).

Režisierius – Gediminas Kajėnas, operatoriai – Gediminas Šulcas, Kostas Kajėnas, montuotojas – Gediminas Šulcas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu