0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažųjų spalvinimo knygelė 2

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mažųjų spalvinimo knygelė 2


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 0.99 SoldOut
Knygos "Mažųjų spalvinimo knygelė 2" aprašymas

Ši smagi spalvinimo knygelė skiriama patiems mažiausiems dailininkams. Prie kiekvieno piešinėlio reikia priklijuoti tinkamą lipduką, padėsiantį gražiai nuspalvinti paveikslėlį. O lipdukų yra net 32, tad vaikai turės daug smagios veiklos!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 19x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955228042

Parašykite atsiliepimą apie "Mažųjų spalvinimo knygelė 2"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mažųjų spalvinimo knygelė 2, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mažųjų spalvinimo knygelė 2 aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mažųjų spalvinimo knygelė 2. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mažųjų spalvinimo knygelė 2 dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažųjų spalvinimo knygelė 2" perkama kartu