0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažųjų vaidinimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.47 SoldOut

Knygos "Mažųjų vaidinimai" aprašymas

"Mažųjų vaidinimai" - tai knyga tėvams, priešmokyklinių grupių pedagogams, pirmokų ir antrokų mokytojams, kurie norėtų daugiau užsiimti su vaikais vaidybine veikla.
Knygoje pateikiami trumpi, mažiems vaikams vaidinti tinkami, jų patirtį, suvokimą, kūrybines galias atitinkantys literatūriniai tekstai (pasakaitės) ir jų komentarai.
Vaikams, kurie dar tik mokosi vaidinti, siūlomos pasakaičių pradžios, pagal jas mažieji galės improvizuoti kartu su suaugusiuoju. Trumpos, siužetą turinčios pasakaitės skirtos vaikams, kurie jau įgijo tvirtesnių gebėjimų ir gali kurti improvizacinius vaidinimus savarankiškai. Knygoje taip pat pateikiama pasakaičių, skirtų integruoti į kitą ugdomąją veiklą (kalbos ugdymo, pasaulio pažinimo, kūno kultūros, muzikinę ir pan.) ir įkomponuoti į šventinius vaidinimus.
Į viską stengiamasi pažvelgti mažųjų akimis, kad jie teksto turinį galėtų kuo lengviau ir kūrybiškiau išreikšti vaidybinėmis priemonėmis. Daugiausia dėmesio skiriama veikėjų vidiniams išgyvenimams, siekiams, norams, jausmams, geriems ir ne visai geriems poelgiams atskleisti. Vaizduojama, kaip mažieji pažįsta save ir kitus, mokosi ir tampa geresni. Ir, žinoma, nepamirštama juokų, pokštų! Tad naudodamiesi šia knyga žaiskite ir vaidinkite kuo dažniau - jei patinka, nors ir kiekvieną dieną.
Juk vaidinti - tai mokytis, bendrauti šiltai ir nuotaikingai!

  • Autorius: Vida Kazragytė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789986168218

Parašykite atsiliepimą apie "Mažųjų vaidinimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mažųjų vaidinimai", Vida Kazragytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vida Kazragytė su knyga "Mažųjų vaidinimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažųjų vaidinimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vida Kazragytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažųjų vaidinimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažųjų vaidinimai" perkama kartu