TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mažulė ir Antonas

Kaina: 8,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažulė ir Antonas" aprašymas

Turtingų tėvų dukra Luizė, visų vadinama Mažule, draugauja su paprastu berniuku Antonu. Antono mama sunkiai serga, ir Mažulė kiek įmanydama stengiasi padėti bičiuliui. Savo ruožtu Antonas – sumanus, sąžiningas ir itin doras berniukas – išsiaiškina, jog kyla grėsmė Mažulės tėvams. Antonas ryžtingai užkerta kelią nusikaltimui...

„Mažulė ir Antonas“ – vienas žymiausių garsaus vokiečių vaikų rašytojo kūrinių, pelnęs pasaulinę šlovę ir pripažinimą. Skaitytoją pakeri meistriškai plėtojamas siužetas, su meile ir humoru tapomi veikėjai, optimistiškas požiūris į žmonijos ateitį. Skiriama įvairaus amžiaus vaikams.

Ėrichas Kestneris (1899–1974) – garsus vokiečių vaikų rašytojas, didelį populiarumą sulaukusių knygų „Dvynukės“, „Emilis ir sekliai“, „Gegužės 35-oji“, „Skrajojanti klasė“ ir kt. autorius. Už kūrybinę veiklą apdovanotas daugeliu literatūrinių apdovanojimų, tarp jų Hanso Kristiano Anderseno, Georgo Biuchnerio premijomis.

Vertė Laima BareišienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažulė ir Antonas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažulė ir Antonas", kurį pristato Erich Kastner. Siūlome ne tik išsamų "Mažulė ir Antonas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Erich Kastner. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažulė ir Antonas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažulė ir Antonas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažulė ir Antonas" perkama kartu