Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mažutėlių maldos

Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 1,49 €*
Sutaupote: 0,50 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažutėlių maldos" aprašymas

„Padėk man,
Dieve,
augti –
mažume.“


Delno dydžio suvenyrinė poetinių miniatiūrų knygelė, kurioje poetė žaismingai perteikia tikro mažutėlio pokalbį su Tėvu.

Knygelė papuošta Onos Kvašytės (15 m.) iliustracijomis.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažutėlių maldos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažutėlių maldos", kurį pristato Violeta Vilbik. Siūlome ne tik išsamų "Mažutėlių maldos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Violeta Vilbik. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažutėlių maldos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažutėlių maldos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažutėlių maldos" perkama kartu