0

Mažylio tramdymas ("Mamos biblioteka")

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mažylio tramdymas ("Mamos biblioteka")

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 18x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9785415019489

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mažylio tramdymas ("Mamos biblioteka")" aprašymas
Vaikų amžius tarp 1 ir 4 metų vadinamas „siaubinguoju dvejetu“. Vaiko aktyvumas prilygsta tarptautiniam oro uostui, kurio valdymo punktas dar neveikia. Be to šiuo metu tėvams pradeda ypač trūkti laiko, dabar jie turi suderinti darbą ir vaiko auginimą. Dr. Green teigia, kad efektingos vaiko priežiūros paslaptis – žinoti, ko galima tikėtis kiekviename etape ir su pasitikėjimu pergyventi visus vaiko augimo etapus.
Knygoje autorius dalijasi savo žiniomis apie:
*miegą,
*sėkmingą mokymą naudotis tualetu,
*sveiką maitinimąsi,
*kovą su „ožiavimusi“,
*discipliną – kaip palengvinti sau gyvenimą,
*vaikus, kuriuos sunku pamilti,
*kovą su gerų vaikų blogais įpročiais,
*dirbančius tėvus,
*vienišus tėvus.
Tai klasikiniu jau tapęs vadovas tėvams, auginantiems 1–4 m. atžalas. Knyga pritaikyta XXI amžiaus tėvams, kurie kaip niekad skuba ir nori visur suspėti. Dr. Ch. Green prekinis ženklas – humoras ir sveikas protas. Jis demistifikuoja vaikų auginimo problemas ir į vaiko auginimo procesą sugrąžina linksmumą.
Knyga nuotaikingai iliustruota, skyreliai per daug neišplėsti, neperkrauti nuobodžiais faktais, bet išsamūs. Šis vadovas jau išleistas JAV, UK, Vokietijoje, Argentinoje, Ispanijoje, Korėjoje, Kinijoje, Izraelyje, Pietų Afrikoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Graikijoje.
Pirmoji serijos „Mamos biblioteka“ knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Mažylio tramdymas ("Mamos biblioteka")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mažylio tramdymas ("Mamos biblioteka"), kurią skaitytojams dovanoja Christopher Green. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Christopher Green su knyga Mažylio tramdymas ("Mamos biblioteka") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mažylio tramdymas ("Mamos biblioteka") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Christopher Green. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mažylio tramdymas ("Mamos biblioteka") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mažylio tramdymas ("Mamos biblioteka")" perkama kartu