0

Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)

2.3
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 12,69 €
Kaina knygyne: 15,79 €*
Sutaupote: 3.10 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-12 Ingrida

Nuostabi knyga. Įdomūs nuotykiai, charakteringi personažai, gražiai pavaizduota draugystė. Mano beveik penkerių sūnui labai patiko.

Informacija

Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)

  • Serija: Hanso Christiano Anderseno premija
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 468
  • ISBN ar kodas: 9789955883531

2020-10-31 12.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)" aprašymas

Šioje knygoje "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo" rasite visus tris pasaulyje išgarsėjusius pasakojimus apie Mažylio ir Karlsono, kuris gyvena ant stogo, nuotykius.

Mažylis – visai paprastas septynmetis mėlynakis berniukas, tačiau vieną dieną jis susipažino su Karlsonu, kuris gyvena ant stogo. Mažylis labai džiaugėsi tokia puikia pažintimi. Kai tiktai Karlsonas atskrisdavo, prasidėdavo tikrai nepaprasti nuotykiai…

Dėmesio! Mažylis ir Karlsonas švenčia garbingą 50 metų jubiliejų – būtent tiek metų jie jau žinomi viso pasaulio vaikams. Tokia proga tikrai verta sukirsti didžiulį gimtadienio tortą su penkiasdešimčia žvakučių. Arba, geriau, kaip pasakytų Karlsonas, – penkiasdešimt tortų su viena žvakute!

Visame name yra tik viena ne visai paprasta būtybė – Karlsonas, kuris gyvena ant stogo. Tikrai, jis gyvena ant stogo, ir jau vien dėl to yra ne visai paprastas. Gal kituose miestuose būna kitaip, bet Stokholme beveik niekad niekas negyveno ant stogo, ir dar atskirame mažame namelyje. O šitasai Karlsonas, tik pagalvokote, gyvena kaip tik tenai.
Karlsonas – tai mažytis, storas, išdidus žmogutis, ir dar jis moka skraidyti. Lėktuvais ir malūnsparniais skraidyti visi gudrūs, o Karlsonas pats skrenda. Vos tik paspaudžia mygtuką ant savo pilvo, ant nugaros tuoj pradeda suktis mažas motoriukas. Kol propeleris gerai neįsivaręs, Karlsonas ramiai stovi, bet kai motoras įsibėgėja, Karlsonas šauna aukštyn ir lekia truputį svirduliuodamas, toks pasipūtęs ir orus, tartum būtų koks direktorius, – suprantama, jei tik įsivaizduosime direktorių su propeleriu ant nugaros.


Vertė Rūta Zita Saukienė, iliustravo Ilon Wikland

2020-09-16

S

2020-09-16

S

2020-09-12

Nuostabi knyga. Įdomūs nuotykiai, charakteringi personažai, gražiai pavaizduota draugystė. Mano beveik penkerių sūnui labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas), kurį parašė Astrid Lindgren. Siūlome ne tik išsamų Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Astrid Lindgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)" perkama kartu