BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)

4.4
(14 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-08 Balys

Viena mėgstamiausių vaikystės knygų. O dar tas filmukas, senosios animacijos. nereali knyga, kurią privalo turėti kiekvienas vaikas.


2022-09-30 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)" aprašymas

Šioje knygoje "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo" rasite visus tris pasaulyje išgarsėjusius pasakojimus apie Mažylio ir Karlsono, kuris gyvena ant stogo, nuotykius.

Mažylis – visai paprastas septynmetis mėlynakis berniukas, tačiau vieną dieną jis susipažino su Karlsonu, kuris gyvena ant stogo. Mažylis labai džiaugėsi tokia puikia pažintimi. Kai tiktai Karlsonas atskrisdavo, prasidėdavo tikrai nepaprasti nuotykiai…

Dėmesio! Mažylis ir Karlsonas švenčia garbingą 50 metų jubiliejų – būtent tiek metų jie jau žinomi viso pasaulio vaikams. Tokia proga tikrai verta sukirsti didžiulį gimtadienio tortą su penkiasdešimčia žvakučių. Arba, geriau, kaip pasakytų Karlsonas, – penkiasdešimt tortų su viena žvakute!

Visame name yra tik viena ne visai paprasta būtybė – Karlsonas, kuris gyvena ant stogo. Tikrai, jis gyvena ant stogo, ir jau vien dėl to yra ne visai paprastas. Gal kituose miestuose būna kitaip, bet Stokholme beveik niekad niekas negyveno ant stogo, ir dar atskirame mažame namelyje. O šitasai Karlsonas, tik pagalvokote, gyvena kaip tik tenai.
Karlsonas – tai mažytis, storas, išdidus žmogutis, ir dar jis moka skraidyti. Lėktuvais ir malūnsparniais skraidyti visi gudrūs, o Karlsonas pats skrenda. Vos tik paspaudžia mygtuką ant savo pilvo, ant nugaros tuoj pradeda suktis mažas motoriukas. Kol propeleris gerai neįsivaręs, Karlsonas ramiai stovi, bet kai motoras įsibėgėja, Karlsonas šauna aukštyn ir lekia truputį svirduliuodamas, toks pasipūtęs ir orus, tartum būtų koks direktorius, – suprantama, jei tik įsivaizduosime direktorių su propeleriu ant nugaros.


Vertė Rūta Zita Saukienė, iliustravo Ilon WiklandKiti taip pat domėjosi


2021-06-08

Viena mėgstamiausių vaikystės knygų. O dar tas filmukas, senosios animacijos. nereali knyga, kurią privalo turėti kiekvienas vaikas.

2021-05-20

Su Karlsonu užaugom mes, gal net mūsų tėvai auga jau mano vaikai :) neatsiejama vaikystės knyga!

2021-05-17

Viena geriausių vaikų rašytojų. Viena įsimintiniausių knygų, o dar filmukas tas senovinis apie Mažylį... Nostalgija tokia, kad net einu iškot kur uogienė :)

2021-05-05

Linksmasis Mažylis ir išdykėlis Karlsonas, Frekenbok. Apima nostalgija prisiminus. Ši knyga buvo mano tramplinas į svajonių šalį. :)

2021-05-04

Nuostabi knyga. N kartų skaityta, pradžiai sau, dabar vaikams, bet vienodai smagu tiek man, tiek jiems. Linksmos istorijos, daug nuotykių, šmaikštūs dialogai.

2021-04-28

Kaip smagu sugrįžti į vaikystę! Skaitau mažiesiems, jie tiesiog sužavėti. :)

2021-04-27

Klasika. Astrid Lindgren įskiepyjo man meilę knygoms ir parodė kelią į fantazijų pasaulį. Karlsonas, Pepė, Emilis, Lota, kiek daug puikaus turinio dovanojo mums ši nuostabi rašytoja!

2021-04-26

Klasika. Nuotaikinga, linksma, įvairiausiais nuotykiais įtraukianti knyga. Tarp šiandieninės knygų vaikams gausos, ši tikrai viena pirmųjų sąraše, kurią būtina perskaityti. Net ir tėvams bus smagu skaityti :)

2021-04-20

Pati mylimiausia vaikystės knyga. Šmaikšti, linksma ir nuotaikinga!

2021-04-15

Legenda, kurią tikriausiai perskaitė ir tas, labiausiai nemėgstantis skaityti vaikas. Vaizdinga kalba, smagūs nuotykiai, linksmos istorijos. Vienas geriausių Lindgren kūrinių, kurį skaičiau būdamas vaikas, o dabar su malonu skaitau ir savo vaikams :)

2021-02-23

2020-09-16

S

2020-09-16

S

2020-09-12

Nuostabi knyga. Įdomūs nuotykiai, charakteringi personažai, gražiai pavaizduota draugystė. Mano beveik penkerių sūnui labai patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)", kurį pristato Astrid Lindgren. Siūlome ne tik išsamų "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Astrid Lindgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo (6-as leidimas)" perkama kartu