0

Mechanika ir termodinamika. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,29 €*
Sutaupote: 0.80 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mechanika ir termodinamika. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 212
  • ISBN ar kodas: 9789955285267

2021-02-28 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mechanika ir termodinamika. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai" aprašymas

Leidinys skirtas VGTU visų specialybių studentams, studijuojantiems fizinių mokslų srities, fizikikos 02P krypties bendrosios fizikos dalies mechanikos ir termodinamikos kursus. Nagrinėjamos fizinių dydžių paklaidos, sukamojo judėjimo, svyravimų ir bangų sklidimo dėsningumai, molekulinės fizikos bei termodinamikos dėsniai. Laboratoriniai darbai sugrupuoti pagal tematikas nurodant skyrius, kuriuose supažindinama su nagrinėjamų fizinių reiškinių pobūdžiu. Aprašyti laboratorinių darbų tikslai, priemonės, darbo atlikimo metodikos, nurodytos pagrindinės rezultatų skaičiavimų formulės. Darbo aprašų pabaigoje pateikti kontroliniai klausimai ir nagrinėtai temai skirtas literatūros sąrašas.

Parašykite atsiliepimą apie "Mechanika ir termodinamika. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mechanika ir termodinamika. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai, kurią skaitytojams dovanoja Astrauskienė, N, Bendorius, R.A ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Astrauskienė, N, Bendorius, R.A ir kt. su knyga Mechanika ir termodinamika. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mechanika ir termodinamika. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Astrauskienė, N, Bendorius, R.A ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mechanika ir termodinamika. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mechanika ir termodinamika. Laboratorinių darbų metodikos nurodymai" perkama kartu