⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mechanika. Svyravimai, bangos, skysčių tekėjimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 12.49 SoldOut

Knygos "Mechanika. Svyravimai, bangos, skysčių tekėjimas" aprašymas

Mokomoji knyga "Mechanika. Svyravimai, bangos, skysčių tekėjimas" yra skirta medicinos, veterinarijos, sveikatos mokslų, odontologijos ir farmacijos specialybių studentams, studijuojantiems medicinos fizikos, biologinės fizikos, sveikatos fizikos ir taikomosios fizikos dalykus. Knygoje aprašomi mechaninių svyravimų, bangų sklidimo vientisose aplinkose, skysčių tekėjimo reiškiniai, atskleidžiami jiems būdingi dėsniai ir jų svarba gyvo organizmo veikloje ir biomedicinos praktikoje. Sėkmingas šio kurso įsisavinimas padės studentams ne tik pagilinti ir išplėsti supratimą apie minėtuosius reiškinius ir dėsnius, sujungti juos į vieningą sistemą, bet ir rasti jų vietą studijuojamų specialybių žinių ir metodų sistemoje. Įgytos žinios padės kūrybiškai taikyti įvairius analizės, gydymo ir diagnostikos metodus, taigi, bus naudingos profesinėje veikloje. Žvaigždutėmis pažymėti skyreliai yra skiriti papildomam skaitymui ir akiračio plėtimui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mechanika. Svyravimai, bangos, skysčių tekėjimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fizikos knygos

Armuntas Baginskas, Artūras Grigaliūnas, Gintautas Vaitiekaitis, Reda Čerapaitė-Trušinskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mechanika. Svyravimai, bangos, skysčių tekėjimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mechanika. Svyravimai, bangos, skysčių tekėjimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mechanika. Svyravimai, bangos, skysčių tekėjimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mechanika. Svyravimai, bangos, skysčių tekėjimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Armuntas Baginskas, Artūras Grigaliūnas, Gintautas Vaitiekaitis, Reda Čerapaitė-Trušinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mechanika. Svyravimai, bangos, skysčių tekėjimas" perkama kartu