0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mechanikos uždavinių sprendimo metodika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mechanikos uždavinių sprendimo metodika


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.49 SoldOut
Knygos "Mechanikos uždavinių sprendimo metodika" aprašymas
Leidinyje pateikiami vieningi elementariosios fizikos kurso uždavinių sprendimo ir apibendrinimo metodai, parodoma, kaip jie taikomi kiekvienu konkrečiu atveju.


Parašykite atsiliepimą apie "Mechanikos uždavinių sprendimo metodika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mechanikos uždavinių sprendimo metodika, kurią skaitytojams dovanoja Aldona Kairienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldona Kairienė su knyga Mechanikos uždavinių sprendimo metodika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mechanikos uždavinių sprendimo metodika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Kairienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mechanikos uždavinių sprendimo metodika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mechanikos uždavinių sprendimo metodika" perkama kartu