0

Mechaninis medžiagų irimas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mechaninis medžiagų irimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2000
  • Formatas: 16x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 77
  • ISBN ar kodas: 2000-449

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mechaninis medžiagų irimas" aprašymas

Leidinys "Mechaninis medžiagų irimas" skirtas studentams, magistrantams ir doktorantams. Nagrinėjamas medžiagos irimas veikiant statinėms bei ciklinėms apkrovoms ir aplinkos poveikis šiam procesui. Pateikiama samprata apie tiesinės ir netiesinės irimo mechanikos naudojimą konstrukcijų elementams su plyšiais skaičiuoti.

Parašykite atsiliepimą apie "Mechaninis medžiagų irimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos studijos

M.K. Leonavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mechaninis medžiagų irimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mechaninis medžiagų irimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mechaninis medžiagų irimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mechaninis medžiagų irimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, M.K. Leonavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mechaninis medžiagų irimas" perkama kartu