0

Medetkos nuo 100 ligų

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Medetkos nuo 100 ligų

  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 100
  • ISBN ar kodas: 9789986573463

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Medetkos nuo 100 ligų" aprašymas

Iš medetkų paruošti preparatai turi švelnų, tolygų poveikį, nuolatinį ir lėtą terapinį efektą. Tačiau teisingai naudojami, jie duoda pastovų rezultatą be pašalinio poveikio.

Reikia laikytis taisyklės: vartoti tik šviežias vaistažoles -
nepriklausomai nuo to, ar jos užaugintos namuose, ar pirktos vaistinėje.Be to, visada reikia atminti ( ir tai liečiasi ne tik medetkas):
neteisingai vartojamos net vaistažolės gali sukelti rimtos žalos
sveikatai. Todėl prieš vartodami konsultuokitės su patyrusiu
specialistu, kuris rekomenduos teisingą dozę ir gydymo būdą.


Medetkų preparatai naudingi gydant širdies bei kraujagyslių sistemas, kvėpavimo ir virškinimo organus, kepenis, tulžies latakus, inkstus ir šlapimtakius. Gerų rezultatų duoda medetkų vartojimas atstatant sveikatą po patirtų ligų.

Parašykite atsiliepimą apie "Medetkos nuo 100 ligų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaistiniai augalai

Nadežda Stogova parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Medetkos nuo 100 ligų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Medetkos nuo 100 ligų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Medetkos nuo 100 ligų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Medetkos nuo 100 ligų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nadežda Stogova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Medetkos nuo 100 ligų" perkama kartu