0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medicinos etika: problemos ir atvejų studijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 11 SoldOut

Knygos "Medicinos etika: problemos ir atvejų studijos" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Medicinos etika: problemos ir atvejų studijos" analizuojamos medicinos gydytojų, odontologų, farmacininkų veiklos esminės problemos ir galimi jų sprendimai, pateikiami biomedicininės etikos teoriniai pagrindai, istorinės jų ištakos bei gvildenami juose vykstantys pokyčiai. Ja siekiam ugdyti etiką ir skiriama visų specialialybių studentams medikams.Parašykite atsiliepimą apie "Medicinos etika: problemos ir atvejų studijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendrosios medicinos praktikos knygos

Zita Liubarskienė, Eimantas Peičius ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Medicinos etika: problemos ir atvejų studijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Medicinos etika: problemos ir atvejų studijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Medicinos etika: problemos ir atvejų studijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Medicinos etika: problemos ir atvejų studijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Zita Liubarskienė, Eimantas Peičius ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Medicinos etika: problemos ir atvejų studijos" perkama kartu