⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medicinos mikrobiologija (Bendroji mikrobiologija ir imunologijos pagrindai)

Kaina: 9,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 9.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Medicinos mikrobiologija (Bendroji mikrobiologija ir imunologijos pagrindai)" aprašymas

Ši mokomoji knyga „Medicinos mikrobiologija (Bendroji mikrobiologija ir imunologijos pagrindai)“ yra skirta aukštųjų neuniversitetinių studijų biomedicininės diagnostikos, slaugos, dietologijos, kineziterapijos, ergoterapijos bei kitų studijų programų studentams, studijuojantiems medicinos mikrobiologiją. Šioje knygoje teorinėje medžiagoje yra dėstoma kartu su mikrobiologinės diagnostikos metodas. Taip pateikta medžiaga padės studentams susieti teorines ir praktines žinias. Siekiant sudaryti galimybes studentams savarankiškai vertinti savo žinias, atkreipti dėmesį į svarbiausius kiekvienos temos dalykus, pateikiami saviruošos klausimai. Tam, kad studentai galėtų įvertinti, ar teisingai suprato studijuojamą dalyką, knygoje pateikiami standartizuoti klausimai ir atsakymai. Greta yra teisingi atsakymai, tam, kad studentai galėtų pasitikrinti, ar teisingai išmano temos medžiagą. Prieduose pateikiami svarbiausi mikroorganizmų identifikavimo testai ir mikrobiologijos terminų ir pagrindinių sąvokų žodynas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Medicinos mikrobiologija (Bendroji mikrobiologija ir imunologijos pagrindai)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Danutė Kazlauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Medicinos mikrobiologija (Bendroji mikrobiologija ir imunologijos pagrindai)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Medicinos mikrobiologija (Bendroji mikrobiologija ir imunologijos pagrindai)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Medicinos mikrobiologija (Bendroji mikrobiologija ir imunologijos pagrindai)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Medicinos mikrobiologija (Bendroji mikrobiologija ir imunologijos pagrindai)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danutė Kazlauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Medicinos mikrobiologija (Bendroji mikrobiologija ir imunologijos pagrindai)" perkama kartu